Regál Tango TR2D50, krokus

Moderní regál Tango TR2D50  Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Regál Tango TR2D50
Značka: GIB
2 779 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní regál Tango TR2D50  Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní regál Tango TR2D50 
Dodáváme v dekoru dub sonoma + bílá + krokus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x193x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento kvalitní a levný produkt Regál Tango TR2D50, krokus máte možnost dostat taky tu na našem webu ve známé sekci dětské regály. Nyní pořídíte jiné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky GIB. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Regál Tango TR2D50, krokus od přední společnosti GIB snadno pořídíte zde v akci! Akční cena 2 779 Kč.