Regál Klasik

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými... více informací »
Regál Klasik
Značka: COT
5 490 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými...

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm
Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami

Rozměry:
90x186x34 cm
  Unikátní a žádaný kus Regál Klasik jde sehnat mimo jiné tu na stránkách umístěný v sekci dětské pokoje! Mrkněte na skvělé produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. Významný dodavatel COT dodává top produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!
Tento levný kousek Regál Klasik je k sehnání ještě u nás zařazený v kategorii dětské regály! Nyní najdete parádní kusy z této oblíbené sekce za extra cenu.
Diskontní výrobek Regál Klasik jde nakoupit prostě na našich stránkách umístěný v kategorii dětské regály. Nyní získáte parádní produkty z této kategorie za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele COT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Neodolatelný produkt máte možnost sehnat bezstarostně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii dětské regály. Nyní můžete najít další produkty z naší kategorie v akci. Tento kvalitní a levný výrobek Regál Klasik máte možnost získat rovněž tady a teď na našem webu v sekci dětské regály. Nyní koupíte parádní produkty z této populární rubriky v bezva akci. Populární dodavatel COT vám může poskytnout špičkový sortiment za super ceny! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní kus můžete nakoupit taky u nás umístěný v kategorii dětské regály. Nyní koupíte ještě jiné výrobky z této populární rubriky za nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kousky od výrobce COT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel COT svým zákazníkům dodává kvalitní produkty..
Zlevněný produkt Regál Klasik máte možnost sehnat snadno na našich stránkách zařazený v kategorii dětské regály! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Super výrobek Regál Klasik od populární značky COT jde pořídit právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 5 490 Kč.