Moderní komoda Rask, bílá

Moderní komoda Rask  Dodáváme v dekoru bílý mat  Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná... více informací »
Moderní komoda Rask
Značka: STZ
4 009 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Rask  Dodáváme v dekoru bílý mat  Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná...

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru bílý mat 
Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná komoda za TOP cenu!

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
156x82x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní a levný produkt Moderní komoda Rask, bílá máte možnost nakoupit bezstarostně tu na stránkách v rubrice ložnice. Vyhledejte si parádní produkty z této kategorie za internetové ceny! V očích zákazníků populární značka STZ má v nabídce špičkové produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.
Velmi žádaný produkt Moderní komoda Rask, bílá můžete pořídit mimo jiné tady na našem webu v populární sekci kombinované komody. Nyní najdete ještě ostatní výrobky z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Významný výrobce STZ nabízí skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný výrobek Moderní komoda Rask, bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí STZ je k dispozici zde teď právě ve slevě. Cenově vychází na 4 009 Kč.