Pracovní místo rally i – červená/antracit

Zcela unikátní výrobek Pracovní místo rally i - červená/antracit od značky s dlouholetou tradicí CLK jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní levně! Právě nyní za 31 079 Kč.
Pracovní místo rally i - červená/antracit
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
31 079 32 714 Kč Sleva -4%

Popis produktu

Stůl s nástavcem v tomto provedení obsahuje spoustu vychytávek, které vás i vaše dítě velmi mile potěší. Jakmile se za něj dítě posadí, bude si připadat jako v kokpitu závodního auta. Zrovna tak knihovna by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Malé děti ji skvěle využijí jako regál na hračky a starší ji budou postupně vybavovat oblíbenými knihami. Doplníte-li pracovní místo pohodlnou židlí, designový skvost v rally stylu je na světě.

 

Multifukční stůl, to není jen prostorná pracovní deska se spoustou odkládacích místeček a organizérů, pod kterou se nachází šuplíky s dalšími organizéry a velkým množstvím úložného prostoru. Na pracovní desce najdete palubní desku, která má funkční ovládací panel. Do něj si může dítě připojit přes USB vstup mobil či tablet a pohodlně jej nabíjet přímo na stole. Panel nabízí taky Bluetooth připojení, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, vypínání a zapínání osvětlení, vstup pro sluchátka a další. Za palubní deskou vás upoutá výhled na…