Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Oranžová

Moderní pohovka Rainbow  Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je... více informací »
Pohovka Rainbow  Rainbow: Potahy  Oranžová
Značka: Mrs
11 645 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Rainbow  Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je...

Moderní pohovka Rainbow 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
193x85x91cm 
Plocha po rozložení: 193x122cm 
 
POHOVKA RAINBOW
Rádi byste novou moderní pohovku, ale obáváte se o váš rozpočet? Pohovka Rainbow je stylová, nápaditá a také ekonomická! Její originální potah dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc! Rainbow vám poslouží ve dne v noci a součástí je i úložný prostor. Neváhejte a dejte na první dojem!
 
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
  Vysoce kvalitní produkt Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy naleznete snadno na stránkách v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní pořídíte parádní produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Mrs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Mrs má k dispozici kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem. Oblíbený a kvalitní produkt lze nakoupit jednoduše tady na našem webu umístěný v kategorii pohovky – 2 sedáky! Mrkněte na další produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Věhlasný výrobce Mrs svým zákazníkům dodává špičkové produkty.

Nejprodávanější výrobek Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Oranžová od spolehlivého výrobce Mrs jednoduše můžete pořídit tady a teď právě levně. Nyní pořídíte jen za 11 645 Kč.