Regál Provensálsko R1

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu    Parametry: (výška x... více informací »
Regál Provensálsko R1
Značka: GAL
5 368 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu    Parametry: (výška x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý) 
Dodáváno v demontu 

 
Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
198x90x43cm  Zlevněný kus jde získat bez obtíží tady u nás umístěný v kategorii provence – dotek francie u vás doma!. Máme pro vás parádní kousky z této kategorie za extra cenu! V očích zákazníků populární výrobce GAL nabízí vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento oblíbený výrobek můžete pořídit ještě na našich stránkách v oblíbené kategorii provence – dotek francie u vás doma!. Vyberte si další výrobky ve zmíněné rubrice v akci! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel GAL vyrábí vynikající produkty.

Tento velmi žádaný kousek Regál Provensálsko R1 od kvalitního výrobce GAL můžete koupit v naší nabídce za rozumné peníze. Výhodně teď u nás za 5 368 Kč.