Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový

  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: pudrová  Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13... více informací »
Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový
Značka: MLM
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!  Dodáváme v dekoru šedá/bílá  Dodatky v dekoru: pudrová  Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13...

 

Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto! 
Dodáváme v dekoru šedá/bílá 
Dodatky v dekoru: pudrová 
Sestava C zahrnuje: 2 + 7 + 11 + 12 + 13 + 15 + 3×16
Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový kus Dětský nábytek Ikto sestava C dostanete bez obtíží tu na stránkách v rubrice dětské pokoje! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší sekce za výhodné peníze! Známá značka MLM pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento levný produkt Dětský nábytek Ikto sestava C pudrový od známé kvalitní značky MLM máte možnost sehnat zde teď za výhodnou cenu! Akční cena od 19 999 Kč.