TV stolek Prima PRTV107

Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
TV stolek Prima PRTV107
Značka: PSK
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Prima 
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x50x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní kus lze zakoupit ještě na webu ve známé kategorii moderní! Nyní získáte další produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední značka PSK pro své zákazníky dodává prvotřídní sortiment

Oblíbený a akční kus TV stolek Prima PRTV107 jde sehnat rovnou tady u nás v oblíbené kategorii moderní! Podívejte se na akční produkty z naší sekce za výhodnou cenu! Výrobce PSK dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment.

Kvalitní a velmi žádaný kousek TV stolek Prima PRTV107 pocházející od značky PSK máte možnost sehnat právě ve slevě! Aktuálně v akci od 2 799 Kč.