Komoda Provensálsko K4S

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x... více informací »
Komoda Provensálsko K4S
Značka: GAL
5 992 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý)  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý) 
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
88x130x43cm Tento neodolatelný výrobek máte možnost koupit právě tady u nás v populární sekci ložnice! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Tento vyjímečný výrobce GAL má na skladě top zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Máme toho více, mrkněte také na více kousků od značky GAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Zajímavý produkt Komoda Provensálsko K4S lze zakoupit snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice provence – dotek francie u vás doma!. Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za super cenu! Známá značka GAL pro vás vyrábí vynikající produkty Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další zboží od značky GAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Komoda Provensálsko K4S získáte také tady u nás v rubrice provence – dotek francie u vás doma!. Prozkoumejte ještě další produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další kousky od výrobce GAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda Provensálsko K4S od společnosti se zárukou kvality GAL jde nakoupit na našich stránkách teď za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 992 Kč.