Vitrína 1-dveřová annie, levá – dub provence

Výjimečný a žádaný produkt Vitrína 1-dveřová annie, levá - dub provence od našeho výrobce LB snadno najdete aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Pouze nyní za 9 116 Kč.
Vitrína 1-dveřová annie
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 116

Popis produktu

Kolekce Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub provence klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v bílo/krémovém odstínu dub provence.

 

Nabízená vitrína Annie má levé otevírání. Po otevření dveří objevíte police, z nichž dvě jsou skleněné a dvě klasické. Pokud byste chtěli tuto vitrínu s otevíráním na pravé straně, najdete ji v souvisejících produktech níže.

 

V souvisejících produktech naleznete další produkty z kolekce Annie.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité…