Ložnice annie 3 – dub provence

Povedený kus Ložnice annie 3 - dub provence od známého dodavatele LB máte možnost dostat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 73 906 Kč.
Ložnice annie 3 - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
73 906

Popis produktu

Ložnice Annie je elegantním zástupcem venkovského stylu provence, který k nám přišel z Francie. Romantický nábytek dokonale naplní jakoukoliv ložnici, ať už městského typu nebo toho venkovského, útulnou atmosférou a klidem. Dekor dub Provence, ve kterém je provedena právě ložnice Annie, klade důraz především na styl nábytku. Světlé lakonické fasády imitující přirozeně zestárlé dřevo přidávají interiéru lehkost, útulnost a přirozenost. Naše dekorační prvky jako by měly duši – římsy, frézování na fasádách, režijní smyčky a kliky z bronzu přinesou Vašemu domovu tu pravou dobovou atmosféru.

 

Středobodem ložnice je postel. Ta má na zadní straně elegantní rám a měkkou vložku ze světlé nejmodernější eko-kůže. Sestava skříněk je reprezentována podle velikosti a designu, které poskytují smontování soklového systému. Nábytek je vyrobený v kombinaci materiálů lamina a MDF desky.

 

Ložnice Annie 3 se skládá z těchto prvků:

Postel 180x200cm s čalouněným čelem a bez roštu Annie…