Interbyt.cz

Postel s přistýlkou i úložným prostorem melisa – jasan/fialová

Tento nejprodávanější výrobek Postel s přistýlkou i úložným prostorem od značky s dlouholetou historií DOL pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce za akční cenu! Aktuálně výhodně za 8 320 Kč.
Postel s přistýlkou i úložným prostorem melisa - jasan/fialová
Ověřit dostupnost
Značka: DOL
8 320 8 758 Kč Sleva -5%

Postel Melisa v tomto modelu se skládá z horního lůžka s ložnou plochou 200x80cm, spodní vysouvací přistýlky s ložnou plochou 195x80cm a v neposlední řadě také úložného prostoru ve spodní části o rozměrech 110,5x80x14cm (š, v, h), ke kterému z obou stran přiléhají otevřené výklenky 38x20x80cm (š, v, h). Postel je dodávaná s lamelovými rošty po obě lůžka, matrace nejsou součástí. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže ve výpisu souvisejících produktů. Do horního lůžka doporučujeme matraci ve výšce 8-12cm, do spodního lůžka lze umístit matraci s výškou max 8cm.

 

Výška spodní postele je 35 cm. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé fialové barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/fialová jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry postele s přistýlkou i úložným prostorem jsou Melisa jsou 86×55,5×203,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.

Další produkty z kategorie Postele s úložným prostorem 80x200 cm