Interbyt.cz

Postel s úložným prostorem caroline 160x200cm – dub zlatý/černá

Oblíbený kousek Postel s úložným prostorem caroline 160x200cm - dub zlatý/černá s osvědčenou značkou LB jde získat zde teď právě napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 13 135 Kč.
Postel s úložným prostorem caroline 160x200cm - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 135
Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete postel Caroline, která svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Je vyrobena z lamina v dekoru dřeva dub zlatý a jejím výrazným prvkem je vyšší čelo. Po obvodu bočních desek a čela je tmavý dekorační pruh, který zvýrazňuje charakter postele. Součástí postele je rošt s úložným prostorem, matraci je však nutné dokoupit. Úložný box je v bílém laminu a má zvedací mechanismus. Pokud umístíte do postele matraci o výšce 20cm, bude celková výška lehací plochy 50cm.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá…