Interbyt.cz

Manželská postel s úložným prostorem 160x200cm melody – dub

Žádaný produkt Manželská postel s úložným prostorem 160x200cm melody - dub od značky s dobrým jménem LB jednoduše můžete získat u nás nyní za výborné peníze. Akční ceny již od 13 629 Kč.
Manželská postel s úložným prostorem 160x200cm melody - dub
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 629
Popis produktu

Manželská postel Melody se pyšní originálním designem, který se nese v přírodním duchu a je oživen o moderní prvek, který věrně imituje černý mramor. Dekor dřeva je dub zlatý, u kterého lze krásně vidět kresbu dřeva. Postel je stylovým kouskem a hodí se tak do interiéru, který se nese v moderním duchu. Kromě vizuální stránky potěší i po praktické stránce. 

 

Předností postele je také čelo, které nejen lahodí oku, ale také plní praktickou funkci. O čelo se můžete opřít při sledování televize či čtení knih. Postel má úložný prostor, který funguje na principu čelního vyklápění a jedná se o box, který je ve vnitřní části rozdělen deskou na dvě části. Poslouží například k uložení povlečení, prostěradel a přikrývek.

 

Ložná plocha postele je 160x200cm a je dodávána s ortopedickým roštem, avšak bez matrace. Při použití matrace o výšce 20cm je výška sedu/lehu 50cm. V případě zájmu můžete matraci vybrat z našeho sortimentu. Konstrukce postele je vyrobená z lamina o tloušťce 16mm,…