Interbyt.cz

Pro zvířata: Pratelný koberec Monstera Leaf-120×180

Vynikající produkt Pro zvířata: Pratelný koberec Monstera Leaf-120x180 od společnosti s úžasnou pověstí MKB máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce v bezva akci! Výhodně za 4 999 Kč.
Pro zvířata: Pratelný koberec Monstera Leaf-120x180
Ověřit dostupnost
Značka: MKB
4 999
Popis produktu

Kusové koberce řady Plants od zkušeného výrobce Lorena Canals si dozajista zamilujete. Kromě pěkných přírodních motivů se tyto koberce překvapivě snadno udržují, neboť je můžete vyprat přímo v pračce! Ano, čtete správně, tyto koberce byly skutečně navrženy k tomu, aby je bylo možné takto snadno udržovat. Proto se jedná o perfektní koberec pro Vašeho zvířecího kamaráda, který jej může využívat jako krásný designový pelíšek.

  ÚDRŽBA:
Pro údržbu těchto koberců doporučujeme dodržovat následující rady, aby Vám koberec vydržel co nejdéle.

Pro listový rozměr 120×180 je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 7 kg, pro běžný rozměr 140×200 s kapacitou alespoň 9 kg. Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C. Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků. Koberce suště při nízkých teplotách. Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky. Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření. Koberce pravidelně vysávejte. Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnětě.