Komoda Prima PKSZ107

Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Komoda Prima PKSZ107
Značka: PSK
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Prima 
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x83x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a žádaný kousek Komoda Prima PKSZ107 můžete získat ještě tu na našem webu v oblíbené sekci kombinované komody! Připravili jsme pro vás oblíbené zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka PSK vám může poskytnout top zboží.
Akční a ve slevě produkt Komoda Prima PKSZ107 je k dostání rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii kombinované komody! Vyberte si zlevněné produkty z naší sekce z pohodlí domova! Známý dodavatel PSK vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky PSK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento diskontní produkt můžete pořídit snadno tady u nás ve známé rubrice kombinované komody. Nyní najdete kvalitní výrobky z této sekce za výborné peníze! Přední značka PSK dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží Přesvědčte se sami. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené zboží od výrobce PSK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Komoda Prima PKSZ107 od naší známé značky PSK snadno můžete sehnat tady nyní téměř zdarma. Akční cena 4 299 Kč.