Rohová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi – béžová/lento

Zlevněný kus Rohová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi - béžová/lento od předního výrobce LB máte možnost najít momentálně na webu za rozumné peníze. Ceny již od 8 760 Kč.
Rohová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 760

Popis produktu

Rohová skříň nabízí stejně jako klasická šatní skříň policový systém i výsuvnou kolejnici pro zavěšení ramínek s oděvy. Navíc ale skvěle využijete často opomíjený roh místnosti. Pokud k rohové skříni zvolíte i jiné modely rovných skříní, regálů a skříněk po stranách, výsledný dojem bude ještě znásoben. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce Sofia je tato skříň vyrobena z lamina v kominaci s MDF deskou v netradičním dekoru lento broušená kůže, který by se dal charakterizovat jako béžový nábytek s patinou bez prvoplánové struktury dřeva.

 

Dveře jsou zavěšené klasicky v pantech a budou se vám snadno otevírat díky elegantní zdobné úchytce, umístěné v prostřední části dveří, stejně jako frézovaný zdobný panel. Úhlový závěs je 45°, úhel otevření je 95°. Vnitřní uspořádání skříně je rozdělené do dvou výklenků. V menší části se jedná o policový systém na skládané prádlo se čtyřmi rovnoměrně rozmístěnými policemi. Větší výklenek obsahuje dvě širší police (jedna nahoře, druhá dole),…