Předsíň annie i – šedá/dub tortuga

Tento designový produkt Předsíň annie i - šedá/dub tortuga od známého předního výrobce LB lze koupit v aktuální nabídce napořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 25 001 Kč.
Předsíň annie i - šedá/dub tortuga
Ověřit dostupnost
Značka: LB
25 001

Popis produktu

Předsíňová sestava disponuje veškerým potřebným nábytkem v čele se závěsným zrcadlem a čalouněným sedacím botníkem. Nábytek působí vzdušným dojmem a dokáže celou místnost opticky zvětšit.

 

Zrcadlo je základ každé předsíně. Úzké zrcadlo Annie obohatí místnost o kombinaci šedé barvy a dekoru dubového dřeva. Zrcadlo se skvěle hodí zavěsit například nad botník či komodu. Součástí balení je závěsný věšák Hettich. O kvalitní provedení se stará kombinace laminových a MDF desek, které se vyznačují velmi jednoduchou údržbou a vysokou odolností.

 

Věšákový panel Annie nabídne v každé domácnosti dostatek prostoru pro všechny bundy, šátky či kabáty. Bronzová barva 12 věšáčků dodá panelu honosný vzhled. Pozadí kabátů utvoří majestátná šedá laminová deska. Vrchní římsa dodává věšákovému panelu nádech oblíbeného Provence stylu. Vyrobena je z kvalitní MDF desky v dekoru dubového dřeva, díky kterému získává nábytek přírodní vzhled. Panel padne skvěle do světlých i tmavších místností….