Luxusní sedací souprava Divano Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Divano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na... více informací »
Luxusní sedací souprava Divano  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: Mjn
29 263 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Divano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Divano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na fotografii
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Soušástí je funce polohovatelných záhlavníků 
Sedací souprava má zadní stranou čalouněnou

 
 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
325x195x80cm 
Plocha po rozložení: 255x128cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA DIVANO 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Divano. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku. Dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. 
 
Divano je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Divano pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Soupravu Divano si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a pytloviny rozzáří každý pokoj. 
 Žádaný produkt je k dostání bezprostředně u nás umístěný v rubrice sedačky rohové! Získejte ještě další produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! Tato značka Mjn svým zákazníkům nabízí skvělé produkty. A to ještě není vše. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Luxusní sedací souprava Divano Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti s dlouholetou tradicí Mjn najdete ještě dnes opravdu výhodně. Zrovna nyní za cenu 29 263 Kč.