Interbyt.cz

Pro zvířata: Pratelný koberec Puffy Love-160×180 srdce

Exkluzivní produkt Pro zvířata: Pratelný koberec Puffy Love-160x180 srdce od skvělé a známé značky MKB snadno můžete sehnat právě dnes za příznivou cenu! Výhodně za 5 699 Kč.
Pro zvířata: Pratelný koberec Puffy Love-160x180 srdce
Ověřit dostupnost
Značka: MKB
5 699
Popis produktu

Kusové koberce řady Puffy od zkušeného výrobce Lorena Canals si dozajista zamilujete Vy, i Váš domácí hlupatý kámoš. Kromě zajímavých tvarů se tyto koberce překvapivě snadno udržují, neboť je můžete vyprat přímo v pračce! Kromě této skvělé vlastnosti se ale mohou pochlubit i měkkým a na dotek příjemným povrchem, vysokou kvalitou a dobrým poměrem cena / kvalita. Až si na ně Váš pejsek nebo kočička lehne, budete mít co dělat, abyste je pak dostali dolů. Jejich ruční výroba probíhá přímo v Indii, kde zkušení tkalci používají pouze přírodní bavlnu v kombinaci s přírodními barvivy. Koberce jsou tak ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

ÚDRŽBA:
Pro údržbu těchto koberců doporučujeme dodržovat následující rady, aby Vám koberec vydržel co nejdéle. Pro rozměry 110×170, 120×160 a 140×140 (kruh) je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 8 kg. Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C. Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků. Koberce suště při nízkých teplotách. Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky. Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření. Koberce pravidelně vysávejte. Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnětě.