Rohová pohovka ava acrux – výběr potahu

Kvalitní a levný kousek Rohová pohovka ava acrux - výběr potahu originál od značky DRE pořídíte bezpečně online za výhodné peníze. Ceny již od 21 205 Kč.
Rohová pohovka ava acrux - výběr potahu
Značka: DRE
21 205
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Rohová pohovka Acrux je s tvrdším sezením, jako výplň jsou použity vlnovce. Stojí na stříbrných nožičkách. Opěrka zad je pevná. Součástí pohovky je i úložný prostor a rozkládací automatický systém. Hodí se i do prostoru – má čalounění i na zadní části. Pohovka je díky rozměrům lůžka (120x200cm) vhodná i na příležitostné spaní. Barvu potahu si můžete vybrat z 12 odstínů. Dále máte na výběr pravé či levé provedení. Sezení má ve výšce 41 cm. Rozměry pohovky jsou: 90x248x156 cm (v,š,h.) Další rozkládací pohovky najdete ZDE.

Podobné produkty najdete níže v souvisejícím zboží.

 

 

Z důvodů výroby sedačky na zakázku (výběr potahové látky, výběr odstínu nožek), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty sedačky. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.