Moderní rohová sedací souprava Dallas – HIT 2016 Roh: Orientace rohu Levý roh, Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-511 bílá, Potah DBK: Potah Režná

Dallas je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Vyniká kvalitou... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Dallas - HIT 2016  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: DBK
11 750 Kč
Ověřit dostupnost
Dallas je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Vyniká kvalitou...

Dallas je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Vyniká kvalitou zpracování, která uspokojí i náročnější zákazníky
Jádro je vyplněno pružinami Faliste společně s kvalitní PUR pěnou
Kvalitní výplň sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení
Charakter této soupravy podtrhují dřevěné nožky
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Vybírejte potahy z naší nabídky ve vzorníku níže
Kombinujte 2 potahy a vytvořte si sedačku svých snů 
Lze také objednat pouze v jednom potahu 

Rozměry
240x140x80cm 
Plocha po rozložení: 195x130cm 
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA DALLAS 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Dallas bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Dallas je sedací souprava moderního designu a kvalitního zpracování. Na provní pohled zaujme př™edevším moderní kombinace dvou potahů. Soupravu Dallas dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. 
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. Tento kvalitní produkt Moderní rohová sedací souprava Dallas – HIT 2016 je k získání mimo jiné tu umístěný v sekci sedačky rohové! Vyhledejte si nové kousky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce DBK má v nabídce top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento vynikající produkt Moderní rohová sedací souprava Dallas – HIT 2016 Roh: Orientace rohu Levý roh, Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-511 bílá, Potah DBK: Potah Režná můžete získat rovněž tady a teď na našem webu umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč. Nyní můžete najít ještě jiné zboží ve zmíněné sekci jednoduše online. Tato značka DBK svým zákazníkům nabízí skvělé zboží Však to vidíte sami.

Vynikající kus Moderní rohová sedací souprava Dallas - HIT 2016 Roh: Orientace rohu Levý roh, Potah DBK: Potah na korpus Eko-kůže D-511 bílá, Potah DBK: Potah Režná od populární značky DBK lze sehnat právě dnes za skvělou cenu. Nabídka od 11 750 Kč.