Dětská postýlka 120×60 Bologna

Moderní dětská postýlka  Dodáváme v provedení čistě bílém  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván v demontu Lze... více informací »
Dětská postýlka 120x60 Bologna
Značka: PIN
4 882 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní dětská postýlka  Dodáváme v provedení čistě bílém  Matrace není součástí  Nábytek je dodáván v demontu Lze...

Moderní dětská postýlka 
Dodáváme v provedení čistě bílém 
Matrace není součástí 
Nábytek je dodáván v demontu
Lze dokoupit přebalovací pult a zásuvku pod postýlku 

 
Dětská postýlka má velikost 60 x 120 cm a její součástí je i rošt. Výšku matrace lze nastavit do tří úrovní a když sejmete postranní bočnici, máte rovnou i první plnohodnotnou postel pro vaše dítko. K posteli je možné si dokoupit zásuvku nebo zábranu.
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
124,5 x 85x 65,5 cm
Výšky jednotlivých úrovní jsou od země 20,5 cm, 36 cm a  49 cm
 
Kolekce Bologna je vyrobena z dřevovláknité MDF desky, která je tvořena výhradně dřevěnými štěpky a zbytky z kvalitního dřeva. Po celou dobu procesu výroby je kladen důraz na ochranu životního prostředí a dřevo pochází z certifikovaných lesů.
Tento vynikající produkt Dětská postýlka 120×60 Bologna jde nakoupit bezprostředně tady na našem webu ve známé rubrice dětské postýlky! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Výrobce PIN poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky PIN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Super produkt Dětská postýlka 120×60 Bologna lze získat již dnes tady na našem webu ve známé sekci dětské postýlky. Podívejte se na akční produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce PIN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel PIN vám poskytuje špičkový sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Nejprodávanější produkt Dětská postýlka 120x60 Bologna od známého výrobce PIN jde získat u nás právě za příznivou cenu. Nabídka od 4 882 Kč.