Postel Reval L1

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Součástí je laťový rošt Bez matrace Parametry: (výška... více informací »
Postel Reval L1
Značka: GAL
6 492 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Součástí je laťový rošt Bez matrace Parametry: (výška...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii 
Dodáváno v demontu 
Součástí je laťový rošt
Bez matrace

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
74x171x212cm (160x200cm) 
Akční produkt Postel Reval L1 lze získat teď tady u nás umístěný v sekci postele 160×200 cm! Podívejte se na kvalitní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Známý výrobce GAL vám poskytuje kvalitní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky GAL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Ve slevě tento produkt Postel Reval L1 lze získat ještě tu na našem webu umístěný v rubrice 160x200cm! Nyní můžete koupit oblíbené kusy z této známé rubriky za extra cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele GAL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento levný produkt Postel Reval L1 můžete pořídit také tu na našem webu umístěný v kategorii 160x200cm. Podívejte se na unikátní produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Známá značka GAL má vysoce kvalitní zboží. Tento zlevněný výrobek Postel Reval L1 lze sehnat pohodlně tady na našem webu v populární rubrice 160x200cm! Nyní získáte ještě další produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka GAL vás obohatí o top zboží.

Unikátní výrobek Postel Reval L1 od kvalitní společnosti GAL jde pořídit v aktuální nabídce výhodně! Nabídka již od 6 492 Kč.