Moreno postel baltimore/bílá

Velmi moderní postel Moreno Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky - černá nebo bílá Noční stolky nejsou... více informací »
Moreno postel baltimore/bílá
Značka: MBL
11 736 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní postel Moreno Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky - černá nebo bílá Noční stolky nejsou...

Velmi moderní postel Moreno
Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky – černá nebo bílá
Noční stolky nejsou součástí postele, lze dokoupit
Postel neobsahuje matraci
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 266x96x210cm, ložná plocha: 160x200cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Oblíbený produkt Moreno postel baltimore/bílá máte možnost pořídit právě zde tu zařazený v sekci 160x200cm! Najděte si nové zboží z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka MBL má v nabídce prvotřídní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento exkluzivní produkt Moreno postel baltimore/bílá od dodavatele s dlouholetou historií MBL snadno získáte na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Aktuálně v akci od 11 736 Kč.