Postel Bern BO 160x200cm s úložným prostorem

Velmi moderní ložnicový systém Bern  Dodáváme v dekoru bílém  Nábytek je dodáván v demontu Postel je včetně roštu a úložného... více informací »
Postel Bern BO 160x200cm s úložným prostorem
Značka: GIB
7 412 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní ložnicový systém Bern  Dodáváme v dekoru bílém  Nábytek je dodáván v demontu Postel je včetně roštu a úložného...

Velmi moderní ložnicový systém Bern 
Dodáváme v dekoru bílém 
Nábytek je dodáván v demontu
Postel je včetně roštu a úložného prostoru 
Matrace není součástí, lze dokoupit 
Záhlavník není součástí, lze dokoupit (bílá nebo černá barva) 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
165x90x205cm, ložná plocha: 160x200cm  

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně oblíbený produkt můžete získat bez obtíží u nás umístěný v rubrice postele 160×200 cm! Získejte akční výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce GIB vám poskytuje prvotřídní výrobky. Udělejte si radost!

Tento kvalitní a levný produkt Postel Bern BO 160x200cm s úložným prostorem od značky s dobrým jménem GIB lze získat zde trvale výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 412 Kč.