Interbyt.cz

Postel s úložným prostorem penelope 160x200cm – dub sonoma světlý/dub

Zcela unikátní kus Postel s úložným prostorem penelope 160x200cm - dub sonoma světlý/dub od známé značky LB můžete získat právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 18 234 Kč.
Postel s úložným prostorem penelope 160x200cm - dub sonoma světlý/dub
Ověřit dostupnost
Značka: LB
18 234
Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Nabízená postel Penelope má svůj osobitý styl. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo, jehož výplň je v kombinaci s tkaninou. Součástí postele je rošt a úložný box se zvedacím mechanismem, matraci je však nutné dokoupit. Ložná plocha postele je 160x200cm. Při vložení matrace o výšce 20cm bude výška sedu 50cm. Spodní část soklu postele je v tmavém odstínu dub sonoma.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících…