Postel Suomi 13

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Matrace není... více informací »
Postel Suomi 13
Značka: DLM
7 287 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Matrace není...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu
Matrace není součástí 

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
210x170x95cm (160x200cm) 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Oblíbený a kvalitní kus Postel Suomi 13 jde sehnat ještě u nás v kategorii postele 160×200 cm! Pořiďte si podobné výrobky z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Populární značka DLM vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky DLM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Povedený kousek dostanete rovnou na našich stránkách umístěný v rubrice 160x200cm. Máme pro vás akční produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. Populární výrobce DLM má v nabídce vysoce kvalitní sortiment.
Kvalitní výrobek Postel Suomi 13 dostanete již dnes tady u nás zařazený v sekci 160x200cm. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé kategorie v bezva akci!
Kvalitní výrobek máte možnost koupit prostě tu na webu zařazený v kategorii 160x200cm! Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé produkty značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel DLM poskytuje top sortiment.

Unikátní a oblíbený produkt Postel Suomi 13 od top značky DLM jednoduše naleznete nyní za výprodejovou cenu! Stojí teď u nás 7 287 Kč.