Policová skříň se zrcadlem amfora – alabastr/dub zlatý

Oblíbený a kvalitní produkt Policová skříň se zrcadlem amfora - alabastr/dub zlatý originál od výrobce LB jde nakoupit tady nyní za super peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 11 050 Kč.
Policová skříň se zrcadlem amfora - alabastr/dub zlatý
Značka: LB
11 050
Ověřit dostupnost

Popis produktu

S kolekcí nábytku Amfora přenesete venkovskou atmosféru i do městských obydlí. Nábytkem Amfora můžete vybavit ložnice, dětské pokoje i obýváky. V kolekci najdete policovou skříň Amfora, která je vyrobená z lamina (korpus) a MDF (čílko dvířek). Na skříni převládá barva alabastr (béžová/krémová), která je oživená o desky v dekoru dub zlatý. Díky této barevné kombinaci má nábytek jemný a decentní nádech.

 

Nohy nábytku jsou zdobně vytvarované, připomínající zámecký styl a úchytka je kovová s bronzovým nádechem. Díky vyšším nožkám budete moci pod skříni snadněji uklízet. Za dveřmi skříně jsou čtyři police s maximální nosností do 15kg. Vzdálenost mezi policemi je 36cm.  Dveře skříně jsou zrcadlové a otevírání dveří může být jak pravé, tak levé. Rozměry policové skříně Amfora jsou 209x52x61,5cm (v, š, h) a je dodávána v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Amfora najdete níže v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky,…