Police Tango TPOL80

Moderní police Enos TPOL80  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Police Tango TPOL80
Značka: GIB
846 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní police Enos TPOL80  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní police Enos TPOL80 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x30x23cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Zajímavý produkt máte možnost dostat aktuálně tady na webu umístěný v kategorii dětské poličky! Pořiďte si ještě další produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny.

Hodně povedený kousek Police Tango TPOL80 od top výrobce GIB snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Na našich stránkách za 846 Kč.