Police Tango TPOL100

Moderní police Enos TPOL100  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Police Tango TPOL100
Značka: GIB
1 102 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní police Enos TPOL100  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Moderní police Enos TPOL100 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x50x23cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento kvalitní výrobek Police Tango TPOL100 lze sehnat v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci dětské poličky! Nyní pořídíte ostatní kousky z této kategorie v akci! Přední dodavatel GIB může nabídnout vynikající výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tento nejprodávanější kousek Police Tango TPOL100 najdete ještě tu na našem webu v oblíbené kategorii dětské poličky! Nyní koupíte skvělé produkty z této známé sekce ve slevě! Mezi zákazníky oblíbená značka GIB dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Police Tango TPOL100 od výrobce s dobrým jménem GIB máte možnost koupit u nás téměř zdarma! Nabídka již od 1 102 Kč.