Police rea sky – výběr šířky – lancelot

Zcela unikátní produkt Police rea sky - výběr šířky - lancelot od našeho známého výrobce DRE máte možnost dostat nyní skutečně levně! Cena od 495 Kč.
Police rea sky - výběr šířky - lancelot
Ověřit dostupnost
Značka: DRE
495

Popis produktu

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

Police REA Sky v odstínu lancelot má tloušťku lamina 25 mm, ABS hrany 2 a 0,5 mm. A ač je dezén lancelotu pouze imitací dřeva, svým vzhledem má dřevu velice blízko. Na první pohled je od něj téměř nerozeznatelný. Polička se usazuje na stěnu kovovými trny. Šířku si můžete vybrat z hned několika variant. Hloubka a výška zůstávají u všech polic REA Sky stejné. Rozměry poličky jsou: 2,5xzvolená šířkax25cm (v,š,h.) Pokud chcete jiné police, než z lamina, můžete se podívat na dřevěné police, které najdete ZDE.

Program REA nabízí spoustu dalších prvků, které naleznete v souvisejících produktech níže.