Police Cascada 16

  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou... více informací »
Police Cascada 16
Značka: MLM
971 Kč
Ověřit dostupnost
  Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou...

 

Dekor: dub sonoma + dub sonoma trufla MDF 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
138x24x21cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi oblíbený produkt Police Cascada 16 je k sehnání také tady u nás ve známé sekci police! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Populární značka MLM vám nabízí prvotřídní produkty.
Často hledaný produkt Police Cascada 16 lze zakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách v rubrice police! Najděte si ještě ostatní kousky z této populární kategorie za rozumné peníze.

Zajímavý produkt Police Cascada 16 od našeho výrobce MLM máte možnost koupit právě teď v naší nabídce v bezva akci! Právě teď za cenu 971 Kč.