Studentský pokoj Fumi D

Studentský sektorový pokoj Mnoho elementů ze kterých lze poskládat ideální pokoj Dekor: dub santana / šedá  Dodáváme jako komplet na... více informací »
Studentský pokoj Fumi D
Značka: DLM
13 303 Kč
Ověřit dostupnost
Studentský sektorový pokoj Mnoho elementů ze kterých lze poskládat ideální pokoj Dekor: dub santana / šedá  Dodáváme jako komplet na...

Studentský sektorový pokoj
Mnoho elementů ze kterých lze poskládat ideální pokoj
Dekor: dub santana / šedá 
Dodáváme jako komplet na fotografii nebo i jednotlivé elementy 
Sestava D zahrnuje elementy: 3+6+1+4+5
Nabídku všech elementů naleznete níže 
Nábytek je dodáván v demontu 
Bytové doplnky nejsou součástí 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Komoda Fumi 3: 80×95,5x40cm 
PC stůl Fumi 6: 110x79x5cm 
Skřín Fumi 1: 80x187x52cm 
Police Fumi 4: 110x63x31,5cm 
Police Fumi 5: 80x12x18cm
 
STUDENTSKÝ POKOJ FUMI D
Sestava Fumi je hravá, praktická a kvalitní. Originálními prvky jsou barevné čtvercové úchytky a stejně barevné hrany nábytku. Detaily můžete vybírat v šedé, červené nebo hnědé barvě. Psací stůl, šatní skříň a další úložné prostory jsou nezbytností v každém pokoji. Vykouzlete vašemu dítku úsměv na tváři a vybavte mu nový pokojíček. 
 
Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Unikátní a žádaný výrobek Studentský pokoj Fumi D můžete najít právě tady na webu v populární rubrice dětské pokoje. Nyní pořídíte akční výrobky z naší sekce za super ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Studentský pokoj Fumi D s pečetí kvality od značky DLM máte možnost najít momentálně na webu až neuvěřitelně levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 13 303 Kč.