Dětský pokoj annie – dub provence

Tento vynikající kousek Dětský pokoj annie - dub provence od dodavatele s dobrým jménem LB můžete sehnat aktuálně výhodně. Aktuálně za 53 099 Kč.
Dětský pokoj annie - dub provence
Ověřit dostupnost
Značka: LB
53 099

Popis produktu

Dětský pokoj Annie je jemným a světlým řešením a navozuje tak pohodovou a klidnou atmosféru. Přispívá tak k odpočinku každého malého školáka. Půvabné linie nábytku dávají důraz na eleganci, pohodlí a útulnost. Dětský pokoj Annie je ztělesněním lásky a těch pravých rodinných hodnot.

 

Postel s měkkým čelem, o které se můžete opřít a pohodlně se začíst do své oblíbené knížky je určena pro vysoce kvalitní odpočinek a spánek. V dětském pokoji Annie je tak velmi snadné vytvořit komfortní a pohodlné pracovní místo nejen pro nejmenší, ale i jejich rodiče. Psací potřeby a sešity si může Vaše ratolest uložit do prostorného psacího stolu nebo zásuvek a v regálu nad psacím stolem nebo prostorných skříní se krásně vejdou ještě knihy, učebnice a možná i nějaká oblíbená hračka nebo suvenýr.

 

Výška a hloubka skříní může být uvedená bez římsy a fasády. Výška římsy je 65 mm. Římsa vyčnívá z každé strany na 22 mm na šířku a 38 mm do hloubky.

 

Tento pokoj se skládá z:

dětské…