Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Zelená

Moderní pohovka Rainbow  Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je... více informací »
Pohovka Rainbow  Rainbow: Potahy  Zelená
Značka: Mrs
11 645 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Rainbow  Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je...

Moderní pohovka Rainbow 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
193x85x91cm 
Plocha po rozložení: 193x122cm 
 
POHOVKA RAINBOW
Rádi byste novou moderní pohovku, ale obáváte se o váš rozpočet? Pohovka Rainbow je stylová, nápaditá a také ekonomická! Její originální potah dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc! Rainbow vám poslouží ve dne v noci a součástí je i úložný prostor. Neváhejte a dejte na první dojem!
 
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 Často hledaný výrobek Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Zelená lze sehnat bezstarostně tu v rubrice pohovky – 3 sedáky! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ve zmíněné rubrice snadno online.

Tento neodolatelný produkt Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Zelená je k dostání aktuálně tu na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky – 2 sedáky! Získejte ještě ostatní kousky z této oblíbené kategorie za rozumné peníze.

Nový produkt Pohovka Rainbow Rainbow: Potahy Zelená od našeho předního výrobce Mrs můžete nakoupit momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Nyní pořídíte jen za 11 645 Kč.