Pohovka Forie DUO, růžová

  Pohovka Forie Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně... více informací »
Pohovka Forie DUO
Značka: GIB
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Pohovka Forie Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně...

 

Pohovka Forie
Moderní design a pohodlí
Akční cena je platná pro potah na fotografii 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 

Parametry: 
3R: š.222x v.71x h.75cm 
Spaní: 188x140cm
 
 
POHOVKA FORIE 3ER
Neradi experimentuje, ale přesto byste rádi vaši starou pohovku vyměnili za lepší kousek? Pohovka Forie vám padne do oka. Její elegantní design je nadčasový stejně, jako nabízené barevné varianty. Dostatečně vysoké polštáře nabídnou vaší páteři dostatečnou oporu a vy můžete pohodlně sledovat svůj oblíbený seriál. Pohovka je rozkládací a může tak posloužit k občasnému přespání vašich hostů.
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Kvalitní a levný výrobek Pohovka Forie DUO, růžová najdete teď na webu v oblíbené sekci pohovky – 3 sedáky. Připravili jsme zlevněné kusy z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Ve slevě tento výrobek jde získat lehce tady a teď na našem webu zařazený v rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této sekce ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další skvělé kousky od značky GIB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Pohovka Forie DUO, růžová od našeho výrobce GIB máte možnost sehnat tady teď za parádní cenu. Nyní pořídíte od 8 499 Kč.