Rozkládací pohovka Andy III, černá

Moderní pohovka Andy  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací... více informací »
Rozkládací pohovka Andy III
Značka: DBK
5 936 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Andy  Cena je platná pro potah na fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací...

Moderní pohovka Andy 
Cena je platná pro potah na fotografii 

Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Jádro vyplněno pružinami + PUR pěnou 

 
Parametry (šíř™ka x výška x hloubka) 
195x90x85cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA ANDY, ČERNÁ 
Milujete originalitu a neradi se nudíte? Nebojíte se kontrastů a barev? Andy vás nadchne. Barevné motivy jsou velmi moderní a v kombinaci s dalšími barvami a vzory je tento potah prostě jedinečný! Andy dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
Sednout si, nic nedě›lat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě› pro takové okamžiky máme př™ipraveny mě›koučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zaboř™it a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetř™it místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udě›lejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvě›lou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
  Nový produkt Rozkládací pohovka Andy III, černá naleznete zrovna tady na našem webu v kategorii pohovky – 3 sedáky! Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. Hodně povedený kousek Rozkládací pohovka Andy III, černá lze získat jednoduše tady na webu ve známé sekci pohovky – 2 sedáky. Mrkněte na jiné zboží z této oblíbené rubriky ve slevě. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený produkt jde pořídit taky tady a teď na našem webu v sekci pohovky – 2 sedáky! Najděte si vyjímečné produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele DBK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka DBK poskytuje velmi kvalitní zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Rozkládací pohovka Andy III, černá od kvalitní společnosti DBK k dostání právě dnes extra se slevou. Pouze nyní za 5 936 Kč.