Moderní pohovka Primus, zelená Kronos

Moderní a kvalitní pohovka Primus Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a... více informací »
Moderní pohovka Primus
Značka: MRC
10 243 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Primus Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a...

Moderní a kvalitní pohovka Primus
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Součástí jsou všechny polštáře na fotografii 
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
220x86x94 cm
Výška sedu: 40 cm
Plocha po rozložení: 194×140 cmZlevněný produkt Moderní pohovka Primus, zelená máte možnost koupit již dnes na našich stránkách v populární rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete vybrat jiné produkty z této kategorie snadno online. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě produkt Moderní pohovka Primus, zelená máte možnost pořídit zrovna tady u nás ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky! Mrkněte na skvělé výrobky z této rubriky za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka MRC nabízí skvělé produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Zajímavý produkt Moderní pohovka Primus, zelená máte možnost pořídit jednoduše tady a teď na našich stránkách v rubrice pohovky – 3 sedáky. Pořiďte si skvělé zboží z této kategorie za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky MRC. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka MRC má k dispozici skvělé zboží
Velmi oblíbený produkt Moderní pohovka Primus, zelená Kronos je k dispozici zrovna na stránkách v populární kategorii pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete pořídit nové kusy z naší rubriky za outletovou cenu. Tento vyjímečný výrobce MRC vyrábí top zboží Nabídka platí do vyprodání zásob!

Vysoce kvalitní produkt Moderní pohovka Primus, zelená lze pořídit teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii pohovky – 3 sedáky. Máme pro vás jiné produkty z této kategorie na pár kliknutí.
Akční produkt Moderní pohovka Primus, zelená Kronos jde pořídit lehce tady u nás v rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Tato značka MRC má ve stále nabídkce prvotřídní produkty. za super peníze.
Zcela unikátní výrobek můžete nakoupit aktuálně tady na našem webu v kategorii pohovky – 3 sedáky! Připravili jsme podobné výrobky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce MRC pro vás vyrábí prvotřídní sortiment . Vždyť to vidíte sami. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce MRC. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Zajímavý produkt Moderní pohovka Primus, zelená pořídíte bezprostředně na našem webu v oblíbené sekci pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! Významný výrobce MRC vám nabízí top sortiment za mimořádně nízké ceny!

Akční kus Moderní pohovka Primus, zelená Kronos od spolehlivé značky MRC můžete pořídit tady nyní trvale výhodně. Výhodně za super cenu 10 243 Kč.