Moderní pohovka Melone, tmavá

  Moderní pohovka Melone nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je pohovka Melone  Akční cena je platná pro potah na... více informací »
Moderní pohovka Melone
Značka: GIB
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní pohovka Melone nyní se slevou  Moderní design a pohodlí, to je pohovka Melone  Akční cena je platná pro potah na...

 

Moderní pohovka Melone nyní se slevou 
Moderní design a pohodlí, to je pohovka Melone 
Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Moderní kombinace 2 potahů
Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus 
Díky tomu je možné sedačku umístit i do volného prostoru 
Velké polštáře pro pohodlné sezení
Kvalitní a stabilní dřevěná konstrukce

Parametry: 
215x86x95cm 
Spaní: 192x138cm 
 
 
POHOVKA MELONE 
Přejete si pohodlí, styl a kvalitu? Melone splní všechny vaše požadavky! Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaši hosté a díky úložnému prostoru si už nemusíte lámat hlavu, kam s nadbytečnými věcmi. Dejte na první dojem a udělejte si radost!
 Neodolatelný kus Moderní pohovka Melone, tmavá získáte bez obtíží tady na našich stránkách v rubrice pohovky – 3 sedáky! Vyhledejte si unikátní zboží z této populární kategorie v bezva akci! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce GIB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel GIB prodává vysoce kvalitní výrobky. Podívejte se sami! Povedený výrobek je k sehnání mimo jiné na našem webu ve známé sekci pohovky – 2 sedáky! Nyní si můžete vybrat podobné zboží z naší rubriky v akci. Věhlasná značka GIB pro své zákazníky prodává vynikající sortiment A to ještě není vše!

Žádaný kousek Moderní pohovka Melone, tmavá od dodavatele s dlouholetou historií GIB pohodlně dostanete na našich stránkách teď za extra cenu. Výhodně teď u nás za 11 999 Kč.