Pohovka Impala, šedá

Moderní pohovka Impala   Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Impala je rozkládací včetně úložného... více informací »
Pohovka Impala
Značka: DBK
12 869 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Impala   Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Impala je rozkládací včetně úložného...

Moderní pohovka Impala  
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah jako na fotografiich 
Pohovka Impala je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
225x90x100cm
Plocha po rozložení: 200x144cm
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Neodolatelný výrobek Pohovka Impala, šedá je dostupný ještě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní pořídíte skvělé zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu!

Velmi žádaný produkt Pohovka Impala, šedá od společnosti se zárukou kvality DBK jednoduše můžete pořídit zde za parádní cenu! Nyní pořídíte od 12 869 Kč.