Moderní pohovka Matylda, červená Kronos

Moderní a kvalitní pohovka Matylda Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a... více informací »
Moderní pohovka Matylda
Značka: MRC
11 023 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a kvalitní pohovka Matylda Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Pohovka je vyplněna pružinami bonell a...

Moderní a kvalitní pohovka Matylda
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Pohovka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Pohovka je rozkládací a má úložný prostor
Pohovka je potažena látkovým potahem Kronos – je plyšová látka, příjemná a měkká na dotek. Je odolná proti žmolkování a vyznačuje se vysokou světlostálostí
Opěrné polštáře jsou součástí pohovky
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
233x85x92cm
Výška sedu: 37 cm
Šíře sedací plochy: 195 cm
Hloubka sedu (bez polštářů): 55 cm
Výška nožiček: 3 cm
Rozměry polštáře: 48×65 cm
Plocha po rozložení: 196×138 cm Tento skvělý produkt Moderní pohovka Matylda, červená Kronos je k dostání právě nyní tu na našich stránkách v rubrice pohovky – 3 sedáky! Najděte si akční výrobky z této známé sekce za nejlepší ceny. Máme toho více, u nás totiž najdete další kousky značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento unikátní kus Moderní pohovka Matylda, červená Kronos jde koupit rovněž tu na našich stránkách zařazený v kategorii pohovky – 3 sedáky! Nyní najdete jiné kusy ve zmíněné rubrice v bezva akci! Věhlasný výrobce MRC dlouhodobě dodává top výrobky. A tady je důkaz!

Kvalitní a oblíbený produkt Moderní pohovka Matylda, červená lze koupit taky tady na našem webu v populární kategorii pohovky – 3 sedáky. Vyberte si ještě další produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. Máme toho více, podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele MRC. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající produkt Moderní pohovka Matylda, červená je k sehnání rovnou u nás v rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte ostatní produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu.

Tento oblíbený produkt Moderní pohovka Matylda, červená naleznete pohodlně tu na webu ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Mrkněte na podobné kusy z naší sekce za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní kousek Moderní pohovka Matylda, červená seženete rovnou tu na stránkách v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte nové produkty z naší sekce snadno online!
Hodně oblíbený produkt Moderní pohovka Matylda, červená Kronos máte možnost sehnat nyní tady na stránkách ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky. Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Vynikající produkt jde sehnat teď na webu v populární rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete získat parádní kusy z naší rubriky jednoduše online. Hodně žádaný kus Moderní pohovka Matylda, červená Kronos jde sehnat prostě na webu ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete koupit skvělé kousky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další vybrané produkty značky MRC. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel MRC pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. za mimořádně nízké ceny! Udělejte radost sami sobě!
Zcela unikátní výrobek Moderní pohovka Matylda, červená Kronos získáte právě nyní tady u nás ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky. Prozkoumejte nové produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.
Povedený produkt pořídíte aktuálně tady na stránkách ve známé kategorii pohovky – 3 sedáky! Pořiďte si vyjímečné produkty z této kategorie na pár kliknutí!
Designový výrobek Moderní pohovka Matylda, červená máte možnost dostat bez obtíží tady na našem webu v sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete získat ještě podobné kousky z této rubriky za báječnou cenu!

Oblíbený produkt Moderní pohovka Matylda, červená Kronos od skvělého a známého výrobce MRC jednoduše seženete tady a teď právě za parádní cenu. Nabídka od 11 023 Kč.