Elegantní pohovka Bora, černá

Stylová pohovka s funkcí rozkládání a úložným prostorem  Jedna z nejoblíbenějších pohovek mezi zákazníky Dodáváme v provedení režná látka... více informací »
Elegantní pohovka Bora
Značka: Mjn
8 534 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová pohovka s funkcí rozkládání a úložným prostorem  Jedna z nejoblíbenějších pohovek mezi zákazníky Dodáváme v provedení režná látka...

Stylová pohovka s funkcí rozkládání a úložným prostorem 
Jedna z nejoblíbenějších pohovek mezi zákazníky
Dodáváme v provedení režná látka jako na hlavní fotografii 

 
Parametry  
Celkové rozměry: 214x89x88cm 
Spací plocha: 190x115cm
 
POHOVKA BORA  
Hledáte novou pohovku, ale neradi experimentujete? Upřednostňujete jednoduchost a pohodlí před extravagancí? Pohovka Bora bude pro vás tou pravou! Je dostatečně prostorná a poslouží vám stejně dobře přes den jako v noci. Stačí si jen vybrat ideální potah do vašeho interiéru a radovat se z nového člena domácnosti!
 
Akční a ve slevě kousek Elegantní pohovka Bora, černá můžete dostat lehce tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii pohovky – 3 sedáky. Podívejte se na skvělé produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Elegantní pohovka Bora, černá od spolehlivého výrobce Mjn snadno můžete získat právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte od 8 534 Kč.