Moderní pohovka Belto, bílá/hnědá

Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v... více informací »
Moderní pohovka Belto
Značka: LNO
9 659 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v...

Moderní pohovka nyní za akční cenu! 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru
Jádro je vyplněno pružinami Bonell v kombinaci s PUR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Návštěvy potěší velký rozklad a vás rychlé a jednoduché rozkládání 
Akce je časově omezena a platí do odvolání 

 

Celkové rozměry: 198x95x90cm 
Plocha po roložení: 198x116cm 
 
 
POHOVKA BELTO

Sázíte na jednoduchost a pohodlí? Pohovka Belto vás jistě zaujme. Zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaše návštěva a do úložného prostoru navíc schováte, vše co zrovna nepotřebujete. Udělejte si radost koupí nové pohovky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Hodně povedený výrobek Moderní pohovka Belto, bílá/hnědá je k dispozici právě teď tu na našem webu v populární rubrice pohovky – 3 sedáky! Vyhledejte si akční výrobky z této známé sekce za super ceny! Přední dodavatel LNO vám představuje špičkové výrobky.

Tento designový výrobek Moderní pohovka Belto, bílá/hnědá od naší známé značky LNO jde sehnat zrovna za výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 9 659 Kč.