Pohovka Sfinga 03

Moderní pohovka Sfinga  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Sfinga je rozkládací... více informací »
Pohovka Sfinga 03
Značka: DBK
7 555 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Sfinga  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Sfinga je rozkládací...

Moderní pohovka Sfinga 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah jako na fotografiich 
Pohovka Sfinga je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
220x88x87cm
Plocha po rozložení: 190x120cm
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Vysoce kvalitní produkt můžete pořídit právě tady na našich stránkách v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte zcela nové zboží ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Tento vynikající produkt Pohovka Sfinga 03 můžete koupit pohodlně tady a teď na našem webu v populární kategorii pohovky – 3 sedáky. Pořiďte si parádní zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci. Tato značka DBK pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty Přesvědčte se sami! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé zboží značky DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt jde sehnat nyní tu na našich stránkách v kategorii pohovky – 3 sedáky! Vyhledejte si podobné produkty z této známé kategorie za internetové ceny! To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Pohovka Sfinga 03 od dodavatele s dobrým jménem DBK jde sehnat aktuálně na webu v akci! Nyní za akční cenu 7 555 Kč.