Konferenční stůl Prima PL107

Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Konferenční stůl Prima PL107
Značka: PSK
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Prima 
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x46x67cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový výrobek pořídíte nyní tu na našem webu v sekci dřevěná deska! Nyní pořídíte parádní zboží z této známé sekce snadno online! To však není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky PSK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a oblíbený produkt Konferenční stůl Prima PL107 můžete sehnat rovnou tady u nás ve známé kategorii dřevěná deska! Vyhledejte si podobné produkty z této sekce za báječnou cenu! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce PSK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt Konferenční stůl Prima PL107 získáte bez problémů tu zařazený v kategorii dřevěná deska! Připravili jsme pro vás jiné produkty z naší kategorie za akční cenu!

Super kousek Konferenční stůl Prima PL107 od značky PSK lze získat v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte jen za 3 599 Kč.