Zrcadlová šatní skříň penelope 2d – dub sonoma

Výjimečný produkt Zrcadlová šatní skříň penelope 2d - dub sonoma od značky s tradicí a dobrou pověstí LB jednoduše pořídíte zrovna dneska ve slevě. Právě lze objednat jen za 9 554 Kč.
Zrcadlová šatní skříň penelope 2d - dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 554

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň je dvoudvéřová, se zrcadlem. Uvnitř je vybavena tyčemi na šaty a horní policí. Úchyty jsou kovové. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech. 

 

Rozměry skříně jsou: 90×220,7x63cm (š,v,h)