Šatní skříň penelope 2d – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Hodně prodávaný produkt Šatní skříň penelope 2d - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od naší známé značky LB jde nakoupit aktuálně na webu skutečně výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 7 672 Kč.
Šatní skříň penelope 2d - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
7 672

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň je dvoudvéřová a její dvířka mají členitý povrch (nejsou jednolitá). Uprostřed dvířek je tmavý pruh dekoru dub sonoma. Uvnitř je vybavena tyčemi na šaty a horní policí. Úchyty jsou kovové. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se…