Noční stolek penelope – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Vysoce kvalitní výrobek Noční stolek penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od známé kvalitní značky LB najdete aktuálně extra se slevou! Výhodně za cenu 3 339 Kč.
Noční stolek penelope - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
3 339

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. K posteli Penelope můžete dokoupit také noční stolky, na který si umístíte lampičku nebo odložíte knihu, mobil. Nabízený stolek má dvě zásuvky. Úchyty jsou kovové. Čílko horní zásuvky je v tmavém odstínu dub sonoma. Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické…