Skříň penelope zakončovací – levá – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Neodolatelný produkt Skříň penelope zakončovací - levá - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od spolehlivého výrobce LB jednoduše najdete tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Výhodně za cenu 10 963 Kč.
Skříň penelope zakončovací - levá - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 963

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň Penelope slouží jako zakončovací díl k dvoudvéřové nebo třídvéřové skříni. Uvnitř je vybavena policemi. Otevírání dvířek je na levou stranu. Mírné vyfrézkování na dvířkách zvýrazňuje celkové provedení skříně. Pruh dvířek je ve světlém dubu a další část dvířek má tmavé provedení. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle…